James Blake rozpoczął pracę nad drugim albumem. "Jego brzmienie będzie bardziej agresywne, niż na poprzedniej płycie" - informuje artysta.

James Blake jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych artystów muzyki alternatywnej. Jego debiut w 2011 roku odbił się szerokim echem w branży muzycznej. Teraz zapowiada drugi album: "Brzmienie będzie bardziej agresywne" - mówi muzyk. Dodał również, ze w ostatnim czasie stworzył wiele utworów w klimacie muzyki klubowej.

Blake podkreślił, że będzie dalej współpracował Justinem Vernonem z zespołu Bon Iver.Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!