Koncert Katerine, Samokhin Band, pokazy mody i wyczesane fryzury oraz wybór miss Open Hair to jedne z głównych atrakcji, które miały miejsce w sobotę 21 lipca podczas IV edycji Open Hair Festival, który odbywa się w Sieradzu.

Jak w ubiegłym roku, tak i w tym również odbyły się warsztaty, które trwały przez niemal całą sobotę od godzin porannych. W Spółdzielczym Domu Kultury odbyły się warsztaty taneczne, które prowadzili tancerze z "You Can Dance" Maciek Florek, Paulina Przestrzelska i Maria Foryś. W Teatrze Miejskim odbywały się warsztaty teatralne, zaś na Rynku warsztaty z modelingu (prowadzący Jarosław Szado), wizażu, plastyczno-malarskie, fotograficzne czy przerabiania T-shirtów. Prowadzeniem części warsztatów zajęli się instruktorzy z Krakowskich Szkół Artystycznych.

Oczywiście najwięcej emocji było od godziny 18, kiedy to na placu Wojewódzkim, gdzie stała główna scena, rozpoczęły się pokazy fryzjerskie oraz mody. Adam Krupiński - uczeń Janusza Szymańskiego zaprezentował fryzury natomiast Pokaz mody Moulin Rouge & Glamour 2012 stworzyli Dariusz Jędrzejek & Roman Chruściel. Około godziny 19 wystąpił zespół Samokhin Band. Wokalista mający niesamowitą swobodę kontaktowania się z publicznością od razu podbił serca sieradzan.

Od pierwszej edycji festiwalu w trakcie jego trwania odbywa się konkurs piękności Miss Open Hair. Tak samo było teraz. Przez cały tydzień trwało zgrupowanie pięknych dziewcząt z Polski oraz zagranicy. Podczas drugiego dnia odbył się finał i wybrano Najpiękniejszą. Tytuł MISS OPEN HAIR zdobyła Julita Kuriata ze Strzegomia zaś MISS INTERNAUTÓW zdobyła Klaudia Burnicka z Zawiercia. MISS FOTO zdobyła Marija Hubašvili z Łotwy, Miss Open Hair "Dziennika Łódzkiego" i Tygodnika "Nad Wartą" - Sylwia Bartosik ze Słomkowa Suchego oraz Miss Open Hair Tygodnika "Siedem Dni" i "Naszego Radia" - Agnieszka Kolczyńska z Kruszwicy. Dziewczęta przysporzyły wiele atrakcji szczególnie męskiej części publiczności.

Następnym punktem programu był koncert belgijskiej wokalistki Katerine, która znanej choćby z takiego utworu jak "Ayo technology". Publiczność bawiła się świetnie, co można było zaobserwować po tym, jak ludzie tańczyli na ulicach w różnych miejscach. Drugi dzień festiwalu zakończył występ Live Act (DJ, perkusista i saksofonista) w wykonaniu Jordy Jay Mateusz Stoparczyk. Zabawa trwała do północy.

W tym roku dopisała nie tylko publiczność, lecz także pogoda, co tego typu imprezom dodaje splendoru, gdyż zawsze są dodatkowe atrakcje jak wesołe miasteczko czy też różne kramy gastronomiczne. Ideą Open Hair Festival jest fakt tworzenia zabawy miejskiej na świeżym powietrzu stąd zawsze pogoda odgrywa główną rolę. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku o taką aurę zadbał prowadzący tegoroczny festiwal Jarosław Kret.

Pierwszy dzień Open Hair Festival

Trzeci Dzień Sieradz Open Hair Festival

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!