Pamiętacie Hannibala, Murdocka, Buźkę i B.A. Baracusa? Serial "Drużyna A" powróci nowej wersji.

Serial "Drużyna A" doczeka się remake'u. W skład grupy będą wchodzić nie tylko mężczyźni, ale i kobiety - podaje serwis Deadline.com. Fabuła bliska będzie oryginałowi. Oskarżeni o przestępstwa wojenne komandosi walczyć będą o oczyszczenie się z zarzutów. Przy okazji staną w obronie słabszych.

Serial emitowany był w latach 80. przez pięć sezonów liczących prawie 100 odcinków. W roli przywódcy grupy, Johna "Hannibala" Smitha wystąpił nieżyjący już George Peppard. Mr. T wcielił się w rolę sierżanta Bosco "B.A" Baracusa, Dwight Schultz zagrał szalonego kapitana H.M.Murdocka, a Dirk Benedict porucznika Templetona "Buźkę" Pecka. W 2010 r. trafił do kin film fabularny "Drużyna A". Wystąpili w nim: Liam Neeson, Quinton Jackson, Sharlto Copley i Bradley Cooper.

Nową serię nakręci wytwórnia 20th Century Fox.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!