Dzisiaj zakończyły się zdjęcia do pierwszego teledysku grupy Giflof, zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu Polskiego Radia "Przebojem na antenę". W roli głównej wystąpił gość specjalny - finalista I edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz!"

Tym razem "Tito" nie zatańczył. Wcielił się w rolę głównego bohatera - turysty, biznesmena albo... Zobaczycie sami! Muzycy na razie nie chcą zdradzać szczegółów fabuły.

Reżyserią i montażem zajął się Michał Jagiełło, odpowiedzialny m.in. za sukces teledysku "Za wolność" zespołu Luxtorpeda.Całość zrealizowana została w Kozubniku k. Porąbki na terenie opuszczonego kompleksu hotelowego, o którym pisaliśmy pięć lat temu. Część budynków po dawnym ośrodku HPR została już wyburzona. Jak się dowiedzieliśmy, w ciągu kilku tygodni ruiny mają zostać zrównane z ziemią, a na ich miejscu powstać ma zupełnie nowy kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy. Teledysk będzie więc pełnić dodatkowo rolę dokumentacyjną.

Efekty pracy Michała Jagiełły, Rafała "Tito" Kryli, Sylwii Borowskiej (główna rola żeńska) i całego zespołu Giflof zobaczymy już niebawem - premiera klipu przewidywana jest na okolice połowy grudnia tego roku. Będzie on zapowiedzią debiutanckiego krążka formacji.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!