Najbliższe niedzielne popołudnie rywalem Śląska Wrocław w rozgrywkach ekstraklasy będzie gdańska Lechia.


Podczas niedzielnego spotkania Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk wydarzenia na boisku relacjonować będzie dwóch spikerów. Jak dotąd podobnej sytuacji jeszcze nie było na meczach ekstraklasy.

Spikerami niedzielnego meczu przyjaźni będą Andrzej Gliniak spiker WKS-u oraz Marcin Gałek, na co dzień spiker Lechii Gdańsk. W ekstraklasie zdarzały się mecze, podczas których pracowało dwóch sprawozdawców, ale za każdym razem reprezentowali oni jeden klub.

Andrzej Gliniak to aktualnie wydawca i prezenter Radia ESKA, spiker Śląska Wrocław, konferansjer sportowo-muzyczny, organizator imprez masowych oraz licencjonowany spiker Polskiego Związku Piłki Nożnej

Marcin Gałek spiker który od ponad ośmiu lat obsługuje mecze Lechii, a także znany i ceniony licencjonowany spiker Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Mecz Śląska z Lechią odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 14:30 na Stadionie Wrocław.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!