Materiały prasowe Materiały prasowe

Materiały prasowe (© Telewizja Patio TV)

W Łodzi odbywa się IV Szczyt w Sprawach Dzieci. O tym mówiliśmy dziś w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" na antenie Patio TV.

Organizatorem jest Centrum Służby Rodzinie w Łodzi. Hasłem tegorocznej imprezy jest: "Kształtowanie wartości poprzez uczestnictwo w kulturze".

Jak pisze organizator na swojej stronie internetowej, w IV Szczycie weźmie udział około 100 osób – będą to między innymi pracownicy oświaty i służb społecznych, nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy, wychowawcy, pracownicy socjalni, kuratorzy sądowi, sędziowie rodzinni, policjanci, strażnicy miejscy, urzędnicy, działacze i wolontariusze organizacji pozarządowych.

Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny, o 18.30 zadał je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu był Tomasz Bilicki, dyrektor programowy Centrum Służby Rodzinie w Łodzi.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie mogli zobaczyć felieton. Reporter programu "O co chodzi?" rozmawiał z ks. prałatem Stanisławem Kaniewskim, dyrektorem Centrum Służby Rodzinie. Pytaliśmy także 6-latków z Przedszkola nr 97 w Łodzi o to, czym jest kultura.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawiły się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadziła dobrze Wam znana z "Patio Budzika" Joasia Łuczak.

Wczoraj Agnieszka mówiła jak geje i lesbijki walczą o prawa rodzicielskie oraz o tym jak Polska spada na 32. miejsce w rankingu FIFA.

***
Nie obejrzałeś dzisiejszego odcinka? Nic straconego! Zobacz powtórkę naszego programu dziś o 23.30 lub jutro "O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!