Nie tak dawno była historia zaginionego dziecka w lesie, dziecko się znalazło całe i zdrowe. Teraz opiszę jego ocalenie.

Jesienią może, zimą 4-letnie dziecko zaginęło w lesie. Do poszukiwań dołączyli się wszyscy okoliczni mieszkańcy, straż, policja i inni. Po kilku godzinach zobaczyli leżące dziecko, a na dziecku psa. Na początku reakcja poszukujących była dramatyczna, już myśleli że pies zagryzł dziecko. Przyszedł myśliwy, weterynarz i lekarz zobaczyli że pies uratował dziecku życie bo było zimno, a pies położył się na dziecku i własnym ciepłem chronił płaczące je. Happy end! Okazało się, że pies jest bezpański, od razu znalazł dom u rodziców tego dziecka. Dokarmiał go każdy z mieszkańców okolicy. Na końcu postawiono psu pomnik. Pies został światowym bohaterem. Sprawa była o tyle głośna że być może któryś z czytelników to pamięta.

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!