- Kilku zawodników musi udowodnić, że ich wybór jest uzasadniony - twierdzi Dariusz Dziekanowski przed towarzyskim meczem reprezentacji Polski z Holandią.

Piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w środę towarzysko z Holandią. Dla biało-czerwonych będzie to pierwszy sprawdzian przed rozpoczynającym się wkrótce Euro 2016. - Kilku zawodników musi udowodnić swoją przydatność dla kadry - twierdzi Dariusz Dziekanowski, były reprezentant Polski.

Mecz Polska - Holandia rozegrany zostanie 1 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. Spotkanie rozpocznie się o 20.45 i będzie transmitowane na antenie TVP 1.

Czytaj więcej: http://www.dziennikbaltycki.pl/sport/euro-2016/a/mecz-polska-holandia-w-gdansku-jak-dojechac-sprawdz-dojazd,10054760/

TVN24/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!