Integracyjna Szkoła Podstawowa Nr 67 w Łodzi zaprasza na Dzień Otwarty 14 listopada 2009 roku.

14 listopada 2009 roku Pani Jesień zaprasza wszystkie pięcio- i sześciolatki do wspólnej zabawy, która odbędzie się w gościnnych progach Integracyjnej Szkoły Podstawowej Nr 67 przy ul. Maratońskiej 47b w Łodzi.

W tym dniu nasi mali odkrywcy będą mieli niepowtarzalną okazję poznać nie tylko swoich starszych kolegów i ich talenty, ale i zwyczaje panujące w placówce. Pod czujnym okiem pedagogów dzieci zaśpiewają i zatańczą w rytm skocznej muzyki, wezmą udział w kolorowych lekcjach informatyki i języka angielskiego, sprawdzą swoje możliwości podczas zabaw ruchowych na sali gimnastycznej.

Oprócz wesołej zabawy i niezwykłej atmosfery na dzieci i ich opiekunów czekać będzie słodki, owocowy poczęstunek i drobny upominek.
Tylko w Integracyjnej Szkole Podstawowej Nr 67 w Łodzi dzieci poznają jaką treść kryją w sobie słowa:
- Inwencja (inteligencja emocjonalna);
- Najwyższe lokaty w konkursach, turniejach, olimpiadach;
- Tolerancja;
- Empatia;
- Gruntowna wiedza;
- Radość życia;
- Aprobata;
- Ciekawość świata;
- Jasny umysł;
- Atmosfera prawdziwej przyjaźni

INTEGRACJATekst: mgr Ewa Daszyńska, Magdalena Reczulska

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!