Fragment strony 7 „Kocham Katowice” Tygodnik Miejski z dnia 22 marca 2013 Fragment strony 7 „Kocham Katowice” Tygodnik Miejski z dnia 22 marca 2013

Fragment strony 7 „Kocham Katowice” Tygodnik Miejski z dnia 22 marca 2013 (© Dziennik Zachodni)

W piątkowym dodatku Kocham Katowice do "Dziennika Zachodniego" ukazało się zaproszenie do oglądania moich fotografii opublikowanych wcześniej w Wiadomościach24.

Zawsze lubiłam przeglądać Dziennik Zachodni, który na ogół kojarzy mi się z dowcipami na ostatniej stronie. Często właśnie od niej zaczynało się przeglądanie tej gazety. Jednak w dobie Internetu zmieniłam zwyczaje i częściej zaglądam do sieci, żeby poczytać co nieco.

Za to mój ojciec, pokolenie przyzwyczajone do papierowej wersji gazet, często w piątek kupuje wydanie dziennika z programem. Ja przy okazji też zaglądam do gazety i ostatnie wydanie z 22 marca wzięłam do ręki i przewertowałam w niedzielę.

Przejrzałam, zapoznałam się z tekstem o ulicy 1 Maja w Katowicach i rzut oka na następną stronę, a tu spoglądam i widzę miniaturkę fotografii zrobionej przeze mnie. Zdziwienie? Kilka razy spoglądam. Może to jednak nie moja grafika? Czytam: zabytkową „kolonię amerykańską na fotografiach naszej internautki znajdziecie na naszym portalu”.

Oczywiście, zaraz zaczęłam poszukiwania w sieci i odnalazłam moją galerię: Zabytkowa kolonia amerykańska na Giszowcu [Zdjęcia] na katowice.naszemiasto.pl. W ubiegłą niedzielę polubiło moją galerię aż 58 osób na FB. Na chwilę obecną jest 64.

Cieszę się, że mój zaledwie czwarty materiał opublikowany na W24 stał się popularny, niestety na innym portalu, ale dla mnie to bez różnicy. Szkoda tylko, że w Dzienniku Zachodnim zapomniano o podpisaniu mojej grafiki (mimo, że to miniaturka to jednak mojego autorstwa) imieniem i nazwiskiem? Pewnie, by się mój ociec zdziwił?

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!