(© screen)

Zaczyna się kolejny rozdział w historii Wiadomości24.pl. Doniesień autorskich jest tyle, że depesze agencyjne "nie mieściły się" nam już w działach. Dlatego znalazły godne miejsce w lewej części serwisu, by zaspokoić oczekiwania internautów szukających PAP-owskich newsów.

Kiedy kilka tygodni temu pisałem na Forum, że coraz więcej dobrych artykułów wypiera doniesienia PAP, sprawa wyglądała na przesądzoną. Tak, stało się. Pora tworzyć gazetę internetową z treści z dostarczanych przez kilka tysięcy zarejestrowanych autorów Wiadomości24.pl.

Oczywiście kto zagląda do nas i chce przeczytać najważniejsze doniesienia agencyjne, też je znajdzie. Pojawiły się w oddzielnym boksie i - jeśli będzie taka potrzeba - a redaktor dyżurny uzna, że zdarzyło się coś godnego uwagi, znajdzie stosowne miejsce na depesze w dziale. Na screenie tak widzi tę część strony internauta, który nie jest zarejestrowany w naszej gazecie internetowej.

***

Ciekawe, czy zaspokoi to oczekiwania niektórych Autorów? Czy Ci, co domagali się "rozstania z PAP", sami będą dostarczać teksty warte publikowania w serwisie o sporej już oglądalności.

Wiadomości24

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!