Alec Greven "Jak rozmawiać z dziewczynami" Alec Greven "Jak rozmawiać z dziewczynami"

Alec Greven "Jak rozmawiać z dziewczynami" (© http://www.harpercollinschildrens.com/harperchildrens/harperchildrensimages/isbn/medium/9/9780061709999.jpg)

Alec Greven ma zaledwie 9 lat, chodzi do podstawówki i sprawia wrażenie zwykłego, elokwentnego i sympatycznego chłopca. Wyróżnia go jednak to, że napisał książkę, w której radzi, "Jak rozmawiać z dziewczynami".

- Chciałem napisać tę książkę, bo chłopcy mają sporo problemów z dziewczynami i chcę im pomóc. Chcę też powiedzieć, że znajdzie się dziewczyna dla każdego chłopaka, więc nie należy się poddawać i sądzić, że dziewczyny są ohydne - mówi mały autor w jednym z wywiadów.

W swoim poradniku Alec podpowiada, jak postępować z płcią piękną, jak poderwać dziewczynę i jak radzić sobie z rozstaniami. Chłopiec wykazuje się niespotykanie dużą, jak na swój wiek, dojrzałością i elokwencją. Wielką zaletą jego książki jest prostota, z jaką opisuje trudne sprawy. Alec urzeka czytelników w każdym wieku, bo jak sam twierdzi "jest to książka dla każdego, kogo stresują związki".

Poradnik Grevena odniósł już swój pierwszy wielki sukces. Wytwórnia filmowa 20th Century Fox zakupiła niedawno prawa do "How to Talk to Girls" ("Jak rozmawiać z dziewczynami") 9-letniego eksperta
w tej tematyce. Nie jest jeszcze znane nazwisko scenarzysty, wiadomo jednak, że historia ma opisywać Grevena, który w wieku 8 lat zaczyna pisać książkę, jako pracę w trzeciej klasie, aby pomóc kolegom przełamać lody w kontaktach z płcią przeciwną.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: