Nothing But Thieves Nothing But Thieves

Nothing But Thieves (© materiały prasowe)

Dziewięciu artystów dołączyło do składu tegorocznego festiwalu Open'er. Fani muzyki zobaczą i posłuchają takich wykonawców, jak Mac Miller, Savages, Mura Masa, Nothing But Thieves, Rysy, Terrific Sunday, Nagrobki, Shy Albatross i Sonar.

Mac Miller, Savages, Mura Masa, Nothing But Thieves, Rysy, Terrific Sunday, Nagrobki, Shy Albatross i Sonar - to kolejnych dziewięciu wykonawców, którzy wystąpią na tegorocznym Open'erze.

Mac Miller, podobnie jak Wiz Khalifa pochodzi z Pittsburgha. Ten 24-letni dziś raper karierę rozpoczął już w wieku 14 lat. Jego ostatnia płyta "GO:OD AM" ukazała się w ubiegłym roku.

Nothing But Thieves to zespół, który powstał w Essex zaledwie 4 lata temu. Długogrający album "Nothing But Thieves" trafił na rynek w 2015 r.

Mura Masa to Brytyjczyk, który tak naprawdę nazywa się Alexander Crossan. Wykonuje nowoczesny pop, czyli fuzję elektroniki, muzyki tanecznej, hip hopu i r’n’b.

Terrific Sunday wystąpił w 2013 r. na open'erowej Alter Stage. Tym razem zespół z Poznania pojawi się na scenie głównej.

Zespół Savages debiutował w 2013 r. albumem "Silence Yourself", który zyskał wysoką pozycję wśród muzycznych podsumowań tamtego roku. Za sprawą wydanego w styczniu krążka "Adore Life" grupa została porównana do legendarnego Swans

Festiwal Open'er rozpocznie się 29 czerwca i potrwa do 2 lipca. Oprócz ogłoszonych w piątek artystów na scenie pojawią się m.in. Red Hot Chili Peppers, Foals. Florence + The Machine, Sigur Ros, Wiz Khalifa, PJ Harvey.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!