21 października Marty McFly wróci do przyszłości. Nastolatek przybędzie 21 października 2015 r. o godzinie 16.29, by ratować swoją rodzinę.

26 października 1985 r. dr Emmett Brown wysłał Marty'ego McFly'a do przyszłości. Nastolatek przybędzie 21 października 2015 r. o godzinie 16.29, by ratować swoją rodzinę.

McFly przemieścił się w czasie w filmie "Back to the future II". Za sprawą almanachu z wynikami rozgrywek sportowych wróg jego rodziny, Biff Tannen, stał się obrzydliwie bogaty, a Hill Valley stało się niebezpiecznym miejscem. Zadaniem McFly'a jest odwrócenie sytuacji i uniemożliwienie Tannenowi podróży w czasie, która zapewni mu sukces. Sprawa jest tym poważniejsza, że matka Marty'ego została żoną Biffa.

Prawdopodobnie ktoś na świecie ogląda teraz „Powrót do przyszłości” i zastanawia się jak by to było zasiąść za kierownicą kultowej maszyny czasu. Teraz jest to możliwe. W salonie DeLorean w Houston wciąż jest kilka modeli tego kultowego auta. Co więcej, na miejscu mogą go wyposażyć we wszystkie elementy, które można było zobaczyć w kinie. - Koszt przerobienia samochodu na tę filmową wersję to około 45 tysięcy dolarów, do tego dochodzi cena samego auta - zdradził James Espey z DeLorean Motor Company.

US CBS/x-news

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!