Wiadomości24.pl gościły w kampusie akademickim podczas Delfinaliów 2010 w Gdyni.

Wspaniała inicjatywa pracowników oraz uczniów Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni po raz kolejny mile zaskoczyła fanów muzyki reggae i hip-hopu. 22 maja 2010 r. serwis Wiadomości24.pl był obecny na imprezie zwanej "Delfinalia 2010", na którą wstęp nic nie kosztował! Wstęp na teren imprezy miały tylko osoby pełnoletnie. Delfinalia to impreza organizowana przez Akademię Marynarki Wojennej, Akademię Morską i Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni, trwająca trzy dni (od 20 do 22 maja).

Pierwszego dnia organizatorzy zapraszali nas do Klubu Studenckiego "BUKSZPRYT", gdzie mogliśmy obejrzeć wielki finał konkursu Karaoke, w którym wystąpiło 8 finalistów, wyłonionych w 4-tygodniowych eliminacjach.
Imprezę w klubie prowadzili znani dj-e: Fafaq oraz KC aka Krzysztof Chochlow

Drugiego dnia na Auli głównej w Akademii Morskiej w Gdyni odbyły się
Obchody "Europejskiego dnia morza", organizowane przy współpracy z Urzędem Morskim w Gdyni.
Cykl wykładów i referatów osób oraz firm znanych w środowisku morskim, jak również gości specjalnych, m.in. europoseł Jarosław Wałęsa. Studenci mieli możliwość wygrania cennych nagród (nagroda główna to miesięczny staż w europarlamencie).

Trzeci dzień był bardziej złożony, a mianowicie:

Od godziny 12 na terenie kampusu akademickiego mogliśmy zwiedzać ogródki piwne, gdzie serwowano też wojskową grochówkę. Wszystko umiliła muzyka płynąca wprost ze sceny.
Odbył się także turniej X-Boxa w Pro Evolution Soccer. (Klub Studencki Bukszpryt)

O godzinie 17 w tym samym miejscu odbył się wielki koncert plenerowy połączony z wystąpieniami władz Uczelni Organizatorów oraz Patronów "Gdyńskiego Festiwalu Kultury Studenckiej". Nie mogło zabraknąć także stanowisk, w których mogliśmy zakupić piwo oraz kiełbaski.

Dla osób obecnych na koncercie zagrały zespoły:
East West Rockers,
Vavamuffin,
O.S.T.R

O godzinie 23 nastąpiło zakończenie imprezy na terenie Kampusu Akademickiego. Dobrze dobrane nagłośnienie pozwoliło na bardzo dobry odbiór granej muzyki. W ramach delfinaliów mogliśmy także wbić do Klubu Studenckiego "Bukszpryt", gdzie od godziny 21 imprezę prowadzili znani dj-e. Około godziny 5 oficjalne zakończenie imprezy.

Porządku na koncercie pilnowała firma Ekotrade, która wspaniale wywiązała się ze swoich obowiązków - miłe podejście do gości jest jednym z atutów, którymi mogą się poszczycić.

Organizatorom należą się duże brawa za wspaniałą organizację imprezy. Należy życzyć im szczęścia w dalszym organizowaniu tego typu koncertów.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!