http://commons http://commons

http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Allegro_flag.jpg (© Fot. commons.wikimedia.org)

W Serwisie Allegro.pl coraz większym uznaniem wśród kupujących cieszą się aukcje z opcją darmowej przesyłki. Z końcem września użytkownicy serwisu mogą jeszcze szybciej dotrzeć do tego typu ofert.

W naszym kraju usługi typu Commerce rozwijają się coraz szybciej i zyskują sobie coraz szersze grono użytkowników. Jednakże, jak zauważa Kuba Maruszczak z działu produktów Allegro na portalu dlahandlu.pl: "Konkurowanie wyłącznie ceną przestaje być dominującym czynnikiem przy ocenie atrakcyjności oferty".

Obecnie klienci szukają takich ofert i rozwiązań, czy też produktów, które wyróżniają się z spośród innych podobnych na rynku. Użytkownicy serwisu zaczynają wybierać te aukcje, gdzie nie tylko cena gra kluczową rolę, ale i wartość dodana w postaci np. darmowej dostawy.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Allegro.pl uruchomiło usługę z wyróżnieniem "wysyłka gratis", gdzie to sprzedający ma pokryć koszt przynajmniej jednej z możliwych opcji dostawy rejestrowanej.

Tego typu aukcja zostanie specjalnie oznaczona i będzie ją łatwo wyszukać za pomocą filtra w poszczególnych kategoriach w wyszukiwarce Allegro. Zachętą dla sprzedających ma być również i to, że sprzedający otrzyma automatycznie ocenę maksymalną kosztu wysyłki, czyli 5 gwiazdek w ocenie sprzedaży. Nastąpi to w przypadku zakupu przedmiotu z opcją darmowej wysyłki i wystawieniu oceny sprzedaży przez kupującego.

Źródło: Link

Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!