Głównym kandydatem do poprowadzenia drużyny Polonii Warszawa jest, jak ustalił Futbol News, Niemiec, Werner Lorant. -Do podpisania umowy ma dojść 3 listopada, we wtorek - zdradza wiceprezes klubu Piotr Ciszewski.

Werner Lorant w swoim kraju jest postrzegany jako jeden z najostrzejszych i najbardziej wymagających trenerów. W każdym meczu wymaga stuprocentowego zaangażowania swojego zespołu.

Jest porywczy, żywiołowy i ma charakter, który często objawia się w trakcie spotkania. Przez to dosyć często jest karany. Prowadził takie kluby jak: TSV 1860 Monachium czy Fenerbahce Stambuł. Ostatnio był trenerem DAC 1904 Dunajska Streda. Teraz ma zastąpić Dusana Radolsky'ego w Polonii.

W poniedziałek pracę stracił właśnie Słowak. Czarne Koszule pod jego kierunkiem nie potrafiły przerwać fatalnej passy zespołu. Po ostatniej porażce w Białymstoku z miejscową Jagiellonią drużyna z Warszawy spadła na 13. miejsce w ligowej tabeli. Co ciekawe, w tym roku z posadą trenera klubu ze stolicy żegnali się kolejno: Jacek Zieliński, Bogusław Kaczmarek, Jacek Grembocki
i od początku listopada Duszan Radolsky.

Źródło:tvn24

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!