(© Materiały prasowe)

Elliphant to młoda, niespełna trzydziestoletnia artystka ze Szwecji reprezentująca muzykę z gatunku tanecznego hip-hopu i new rave. Już w tym tygodniu zagra dwa koncerty w Polsce. Pierwszy 6 lutego w Katowicach, a dzień później w Warszawie.

Jej pierwszy występ w Polsce został uznany za jeden z najciekawszych koncertów podczas tegorocznej odsłony festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Niewielu spodziewało się, że niespełna trzydziestoletnia artystka porwie do tańca wszystkich zgromadzonych pod sceną główną, przyćmiewając swoją energią takie gwiazdy jak Kelis czy Nenneh Cherry.

Chcąc powtórzyć to doświadczenie i dać publiczności kolejną okazję do radosnej zabawy, organizatorzy zaprosili Elliphant ponownie do Polski - tym razem na dwa koncerty z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2015. Szwedzka artystka, której kariera zaczęła się zaledwie dwa lata temu od wielkiego sukcesu, jakim okazał się utwór Down on Life, potrafiąca połączyć niewymuszony rapowy flow z ciężkimi elektronicznymi bitami i nieustającą zabawą, pojawi się 6 lutego w katowickim Mega Clubie, zaś dzień później będziecie mogli jej posłuchać w stołecznym klubie Basen.

Jeżeli jesteście fanami M.I.A, lubicie taneczny hip-hop spod znaku Diplo, albo po prostu cenicie artystów niepasujących do żadnej z muzycznych szufladek, zdolnych za to zmienić swój występ w szaloną rewię niespodzianek i zaskakujących scenicznych pomysłów, nie tylko muzycznych, to możemy zagwarantować, że oba występy Elliphant nie sprawią wam zawodu - przekonują organizatorzy.

Support:
GLOBAL DIGGERS = Duże Pe + Warsaw Balkan Madness + Uncle Ben + Bartosz FT.

To potężna siła uderzeniowa z rejonu Global Underground / Tropical Bass. Połączone siły Wujka Bena, Dużego Pe (Czwórka / Masala Soundsystem / Molotov Cocktail Party), Bartosza (Full Tandeta) i Warsaw Balkan Madness gwarantują najsolidniejszą dawkę ultra-tanecznej, mocno basowej muzyki inspirowanej szeroko pojętą "ludowszczyzną". GLOBAL DIGGERS odkopią dla Was nowe, eklektyczo-elektroniczne oblicze tradycyjnej muzyki z Ameryki Południowej, Afryki, Karaibów, Bałkanów oraz innych rejonów - i zabiorą Was w podróż po plażach całego świata.

XXI wiek to wiek globalizacji, eklektyzmu i hedonizmu - właśnie tego doświadczycie na imprezach GLOBAL DIGGERS!

Bilety / pierwsza pula:
Katowice: 65 PLN
Katowice: 75 PLN

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!