Jak co roku pod koniec października obdędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów. Zobaczyć będzie można cztery filmy "Rogi", "Babadook", "Egzorcysta" i "13 grzechów". Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie.

Zgodnie z niepisaną tradycją, jak co roku pod koniec października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczne święto miłośników najmocniejszych wrażeń. Ten maraton to przegląd filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ostatnim roku. Dzięki przebojowemu repertuarowi w tym roku będzie tak strasznie jak nigdy!

W repertuarze znalazły się:

- Rogi (premierowo)
- Babadook
- Egzorcysta
- 13 grzechów

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 31 października 2014 r. (piątek) w 23 kinach sieci Multikino. Dla naszych autorów mamy zaproszenie do Multikina Warszawa Złote Tarasy.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października do godziny 12. Bilety przyznamy wyłącznie autorom, którzy mają uzupełniony profil (czytelne zdjęcie profilowe, imię i nazwisko, dane kontaktowe, numer telefonu). Prosimy o wskazywanie w komentarzach kina.

Zobacz też:
Oficjalny zwiastun "Avengers: Age of Ultron" już w sieci


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!