ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014 to idealna okazja zarówno aby nadrobić kinowe zaległości, jak również aby jeszcze raz obejrzeć jedne z najlepszych filmów minionego roku. Każdy z nich jest wyjątkowy, każdy dostarcza innych emocji i żadnego z nich nie można przegapić.

Rok 2014 obfitował w doskonałe produkcje filmowe, które wyróżniały się ujmującą fabułą, fenomenalną grą aktorską oraz niesamowitymi efektami specjalnymi.

W repertuarze Maratonu Najlepszych Filmów 2014 znajdziemy zarówno poruszającą do głębi historię opowiedzianą w filmie "Gwiazd naszych wina", jak również sporą dawkę pozytywnej energii i absurdalnego humoru w intrygującym komediodramacie "Grand Budapest Hotel". Za sprawą niesamowitych efektów wybitnego Christophera Nolana, oglądając "Interstellar" przeniesiemy się do innej galaktyki, natomiast dzięki "Furii" poznamy prawdziwy obraz wojennej rzeczywistości.


ENEMEF: Najlepsze filmy 2014 16 stycznia 2015 r. (piątek). Dla naszych autorów mamy jedno podwójne zaproszenie do Multikina Warszawa-Ursynów, Al. KEN 60.

Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia do godziny 12. Bilety przyznamy wyłącznie autorom, którzy mają uzupełniony profil (czytelne zdjęcie profilowe, imię i nazwisko, dane kontaktowe, numer telefonu).

ENEMEF: Noc Najlepszych Filmów 2014 odbędzie się w piątek, 16 stycznia 2015 r. w 27 kinach sieci Multikino

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: