Naszym doping dajmy! Naszym doping dajmy!

Naszym doping dajmy! (© Ryszard Jan Zagórski)

Czy „pokaleczeni” Polacy wyjdą na boisko w pełni sprawni i zawalczą jak lwy? Ważnym elementem w takich rozgrywkach jest wsparcie ze strony kibiców. Właśnie ono zdecydowało w znacznym stopniu o tym, że nasi osiągnęli sukces w meczu z Rosją!

W meczu inauguracyjnym Polska zremisowała z Grecją 1:1, a Rosjanie pokonali Czechów 4:1. Po remisowym meczu Polska – Rosja (1:1) zadajemy sobie pytanie: czy Polacy wyjdą z grupy? W sobotę Rosjanie zagrają z Grecją, a Polacy z Czechami. Będą to „bitwy” o awans!

Czy „pokaleczeni” Polacy wyjdą na boisko w pełni sprawni? Ważnym elementem w takich rozgrywkach jest wsparcie ze strony kibiców. Właśnie ono zdecydowało w znacznym stopniu o tym, że nasi osiągnęli sukces w meczu z Rosją! Podczas meczu Polski z Grecją doping naszych był taki sobie. Gdzie podziały się zaśpiewy i gdzie piosenka, mająca zagrzewać naszych do walki?

„Koko, koko Euro spoko
piłka leci hen wysoko.
Wszyscy razem zaśpiewajmy
naszym doping dajmy!”


Czyżby Polacy wstydzili się swojej kultury, swoich korzeni i tego wszystkiego, co nam dają nasze tradycje? A może to „niesłuszny” zespół wygrał konkurs na hymn polskiej kadry? A doniesienia w stylu, że Polska może zostać ukarana przez piosenkę "Koko koko euro spoko" to już zupełna paranoja. To na tym polega nasza wolność w Europie?

Znajdź nas na Google+

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!