Każdy zespół walczy nie tylko o nagrody od sponsorów, ale wyjątkowe puchary Każdy zespół walczy nie tylko o nagrody od sponsorów, ale wyjątkowe puchary

Każdy zespół walczy nie tylko o nagrody od sponsorów, ale wyjątkowe puchary (© Wojtek Puchacz)

Tylko do niedzieli można zgłaszać się do udziału w Europejskim Memoriale Generała Stanisława Maczka Drużyn Harcerskich w piłce nożnej. Turniej odbędzie się w Warszawie od 19 do 21 listopada. Mogą wziąć w nim udział harcerze i skauci.

Zespoły piłkarskie składające się z sześciu zawodników damskich, męskich lub mieszanych (plus dwóch rezerwowych opcjonalnie) mogą zarejestrować się w jednej z dwóch grup wiekowych: 10-15 lub OPEN (otwartej dla każdego niezależnie od wieku).

W sobotę na boisko wyjdą zespoły w kategorii 10-15. W tym czasie starsi harcerze wezmą udział w grze miejskiej. Jej trasa będzie wiodła przez najważniejsze atrakcje turystyczne miasta. W niedzielę sytuacja się odwróci.

Mecze będą rozgrywane na hali sportowej Zespołu Szkół nr 55 (ul. Gwiaździsta 35). Uczestnicy imprezy będą nocować w jednej z bielańskich szkół. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Memoriał Generała Maczka odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta m.st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Patronat nad imprezą objęli PZPN, naczelnik ZHP, Stowarzyszenie Harcerskie, SHK "Zawisza" FSE. Turniej jest organizowany w ramach starań Warszawy o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Więcej informacji o Memoriale Generała Maczka na www.memorialmaczek.com

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!