Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Tvhillsdon, domena publiczna / Wikipedia)

Po zadziwiających informacjach na temat testów samochodu rajdowego przez Roberta Kubicę, teraz pojawiła się kolejna. Według lokalnego włoskiego dziennika "Il Tirreno" Polak jeździł gokartem!

Wiadomość ta jest kolejną po rewelacjach sprzed kilku dni, mówiących o teście skody fabii WRC przez Krakowianina. Możemy wierzyć w to, iż z ręką Polaka jest coraz lepiej!

Robert jeździł gokartem na torze MyKart Via Foscolo, w Montecatini, należącym do braci Brani, którzy są jego bliskimi znajomymi. Poinformowane źródło mówi o trzech okrążeniach toru w szybkim tempie, a El Torrino skomentowało to następująco: "Mimo poważnych kontuzji instynkt kierowcy wyścigowego pozostał u niego nietknięty".

Były kierowca Renault miał potem rozdawać autografy i rozmawiać z obsługą techniczną - podaje
Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne wieści na temat naszego jedynaka w Formule 1. Jeżeli tylko się pojawią, oczywiście o nich napiszemy.

Rozpoczął się konkurs Zostań serwis F1.wp.pl[a]

Czekamy więc z niecierpliwością na kolejne wieści na temat naszego jedynaka w Formule 1. Jeżeli tylko się pojawią, oczywiście o nich napiszemy.

Rozpoczął się konkurs Zostań
 •  Udostępnij
 •  Tweetuj
 •  Komentarze
 • Sport

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!