Brytyjska stajnia na skutek zaistniałej sytuacji, związanej z wadliwym podwoziem, postanowiła wycofać się z drugiej tury przedsezonowych testów na torze Circuit de Catalunya pod Barceloną!

W porannej części sesji Francuz Romain Grosjean przejechał siedem okrążeń, po czym nie wyjechał już na tor na skutek problemów z podwoziem.

James Allison wydał komunikat na temat zaistniałej sytuacji. Zespół doszukał się wadliwej części, która będzie przez ekipę w Enstone poprawiona. Po wielu spekulacjach ostatecznie postanowił się całkowicie wycofać z testów, aby rozwiązać problem zaistniały w obu konstrukcjach bolidów.Decyzja o wycofaniu z trwających testów była trudna, ale czujemy, że wybór jest właściwy. Jeśli chodzi o pozytywne strony – Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

">">najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!