Plakat filmu Plakat filmu

Plakat filmu

Kolejny hit kinowy z muzyką, tańcem i wątkiem miłosnym w tle, za 4 dni wchodzi do kin. "Fame" jest historią studentów prestiżowej akademii sztuki w Nowym Jorku, którzy pragną zrobić światową karierę. Jak dużo są w stanie dla niej uczynić?

Życie studentów oparte jest na ciągłych treningach, które przeplatają się z marzeniami, miłością i pasją do tańca oraz muzyki.

Film miał swą premierę w Stanach Zjednoczonych 24 września tego roku. Oparty jest na scenariuszu musicalu Christophera Gore'a pt. "Fame" z 1980r. Na podstawie pierwowzoru zrealizowano także serial, który pojawił się na ekranach telewizorów w 1982r. Sam musical nagrodzony został Oskarem.

W filmie pojawią się utwory z pierwszej wersji filmu w nowych aranżacjach. Singlem promującym dzieło jest nowa wersja słynnej piosenki Iren Cary pt. "Fame", wykonywana tym razem przez młodą aktorkę i piosenkarkę Naturi Naughton.Polubiliście zwiastun?! Zapraszamy do kin- już od 6 listopada!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!