Wytwórnia 20th Century Fox zaprezentowała najnowszy zwiastun filmu "Fantastic Four". Produkcja trafi na ekrany w sierpniu bieżącego roku. W rolę Niewidzialnej Kobiety wcieli się Kate Mara znana z serialu "House of Cards".

Stawką jak zwykle jest ocalenie świata. Fantastyczna Czwórka to opowieść o naukowcach, którzy w wyniku eksperymentu zyskują nadludzkie siły. Niewidzialna Kobieta, Pan Fantastic, Rzecz i Ludzka Pochodnia przenoszą się do alternatywnego wszechświata. Superbohaterowie mają niewiele czasu, by nauczyć się nowych umiejętności i stawić czoła zagrożeniu.

Na ekranie pojawią się m.in.: Katie Mara, Miles Teller, Jamie Bell, Michael B. Jordan i Toby Kebbell. Film wyreżyserował Josh Trank, a za scenariusz odpowiadali Simon Kinberg i Jeremy Slater.

Zobacz także: "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy". Drugi zwiastun zaprezentowany. Jest wspaniały! (wideo)


Premiera przewidziana jest na przełom lipca i sierpnia. Do polskich kin "Fantastyczna Czwórka" trafi w połowie sierpnia.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!