Ferie zimowe mają uczniowie z kolejnych województw. W ubiegłym tygodniu na zimowy wypoczynek do Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu przyjechały dzieci z Bielska Białej.

Coraz częściej dzieci i młodzież spędzają każde wolne chwile przed komputerem. Na szczęście nie wszystkie. Niektóre lubią aktywnie wykorzystać czas wolny od zajęć szkolnych. Tak jak dzieci, które przyjeżdzają na ferie do Szczyrku Salmopolu.

W tym roku przez całe ferie prowadzimy narciarsko-biblijne spotkania. Dzieci mają okazję codziennie uczyć się jeździć na nartach pod okiem instruktorów, a także poznawać Słowo Boże. Jest modlitwa każdego dnia, jest Słowo Boże i jest piękna pieśń chrześcijańska (...) W ubiegłym tygodniu tematem spotkań była "Misja Chrześcjańska w Polsce i na świecie". O tym jak bardzo jest potrzebna i zarazem jak bardzo trudna w niektórych regionach naszego globu opowiadał Jerzy Marcol z Biblijnego Stowarzyszenia Misyjnego z Ustronia. - powiedział ks. Jan Byrt w rozmowie z Wiadomościami24.pl.

Chcemy uczyć dzieci miłości do Boga i bliźniego, uczciwości, prawdomówności i szlachetności. Aby w szkołach były wzorem, a w przyszłości także i w pracy oraz w rodzinie - dodał duchowny.


Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!