Jeszcze dziś Wiadomościach24.pl wywiad z Ksenią Starosielską, którego udzieliła specjalnie dla naszego serwisu. A jak będzie wyglądał piąty, ostatni dzień festiwalu Łódź Czterech Kultur? Zobacz program imprez festiwalowych.

Pięć dni, sześć obszarów tematycznych oraz trzydzieści różnorodnych imprez kulturalnych. Tak prezentuje się festiwal Łódź Czterech Kultur, który od 14 do 18 września odbywa się w Łodzi. Serwis Wiadomości24.pl objął patronat nad pierwszą edycją festiwalu. Oto jak będzie wyglądał piąty, ostatni dzień - 17.09.2010 - nowej wielokulturowej imprezy.

W ostatnim dniu Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji, mogą wybrać się do Kina Cytryna na przegląd rosyjskich filmów Grigorija Aleksandrowa. "Cyrk" i "Wiosna" do obejrzenia przy Pomorskiej 39/41 od godziny 19.

Natomiast jeśli ktoś czuje niedosyt związany z sztuką wizualną, nic straconego. Do wyboru jest: "Time Out" antagon theaterAKTion we Frankfurcie, którego start przewidziany jest o godzinie 19 na Rynku Starego Miasta. Oraz o tej samej godzinie "Przypadek Iwana Iljicza" w Teatrze im. Stefana Jaracza.

12.00-13.00, wydarzenie niebiletowane
Ewa Bloom-Kwiatkowska "Taniec świętego Wita"
Plac Wolności

16.00-18.30, wydarzenie niebiletowane, BRAK MIEJSC
Warsztaty pisania ikon dla młodzieży i dorosłych "Tajemnica ikony"
Stowarzyszenie Przyjaciół Starego Miasta

16.00-18.30, wydarzenie niebiletowane
"Młodzi idą w miasto", spotkanie literackie i projekcja filmu "Osiem9"
Klub Szafa

18.00-22.00, wydarzenie niebiletowane
Przegląd filmów Grigorija Aleksandrowa "Świat się śmieje, a my z nim"
Kino Cytryna

19.00-20.00, wydarzenie niebiletowane
"Time Out", antagon theaterAKTion we Frankfurcie
Rynek Starego Miasta

19.00-20.10, wydarzenie biletowane, cena 20zł (DOSTĘPNE)
"Przypadek Iwana Iljicza" na motywach "Śmierci Iwana Iljicza" Lwa Tołstoja"
Teatr im. Stefana Jaracza

21.00-22.15, wydarzenie biletowane, cena 40zł (DOSTĘPNE)
ZAMKNIĘCIE FESTIWALU Andrzej Olejniczak i Apertus Quartet
Uniontex - Elektrownia

Bilety do nabycia w Strefie Biletów przy ulicy Piotrkowskiej 59, przez stronę internetową www.strefabiletow.pl, a także w miejscach poszczególnych wydarzeń - na godzinę przed ich rozpoczęciem. Dla studentów biuro festiwalowe przygotowało pakiet specjalnych wejściówek po promocyjnych cenach na imprezy biletowane. Przy zakupie należy okazać legitymację studencką. Szczegółowe informacje o festiwalu znajdą Państwo na stronie: www.4kultury.pl.

Wiadomości24.pl objęły patronat nad pierwszą edycją festiwalu Łódź Czterech Kultur 2010

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!