16 marca, w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy, rozpocznie się druga edycja Festiwalu Oczekiwania. Celem festiwalu jest propagowanie treści chrześcijańskich i promocja młodych zespołów oraz lokalnych artystów, a także stworzenie forum spotkań chrześcijan.

Festiwal Oczekiwania jest kontynuacją akademickiego akcentu diecezjalnych obchodów Światowych Dni Młodzieży, zapoczątkowanych w ubiegłym roku. Festiwal rozpocznie Msza Święta, którą o godz. 15, odprawi w Galerii APK ojciec Jan Rząda CSSp. Po mszy, o godzinie 16, rozpocznie się część muzyczna festiwalu: koncerty zespołów: Bydgoskiego Chóru Gospel, Quadrans i Positive Christian Vibrations (PCV), Hołd z Bydgoszczy oraz zespołów Duch i OX z Torunia.

Galeria "DEBIUT" zaprasza w tym dniu na wystawę malarstwa „De Trynitate” Piotra Zaprowicza – asystenta na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Impreza odbywa się celowo w Niedzielę Palmową kiedy to rozpoczyna się pełen wyciszenia i skupienia czas duchowego przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy, do przeżywania męki Pańskiej, ale też i radości ze zmartwychwstania Chrystusa.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!