(© Kadr z filmu/YouTube)

19 lutego na ekrany trafi film "Na granicy". Na ekranie zobaczymy m.in. Andrzeja Chyrę, Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Grabowskiego i Janusza Chabiora.

"Film „Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Marcin Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości" -
czytamy w materiałach dystrybutora.

Reżyserem filmu jest Wojciech Kasperski. Za zdjęcia odpowiadał nominowany do Oscara za "Idę" Łukasz Żal. Oprócz Andrzeja Chyry i Marcina Dorocińskiego na ekranie zobaczymy Andrzeja Grabowskiego i Janusza Chabiora.

Premiera filmu zapowiedziana została na 19 lutego 2016 r.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!