25 grudnia wejdzie na ekrany kin film "Siedem minut po północy" to ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa pod tym samym tytułem. W sieci można zobaczyć film prezentujący, jak powstawały animacje do filmu.

Film "Siedem minut po północy" opowiada historię dziesięcioletniego Connora, który szuka ratunku dla chorej mamy. Jego życie to pasmo cierpień i przykrości. Chłopak nie tylko musi poradzić sobie rodzinnym dramatem. Jest też obiektem prześladowań ze strony starszych kolegów. Connor szuka ratunku w miejscu, którego istnienia nawet nie podejrzewał. Wchodzi do świata snów, gdzie jego sprzymierzeńcem na pozór mroczna istota.

W roli głównej wystąpił Lewis MacDougall. Na ekranie zobaczyć możemy również Liama Neesona, Sigourney Weaver, Geraldine Chaplin i Felicity Jones.

W sieci można zobaczyć nie tylko zwiastun, ale też krótki film pokazujący, jak powstawały animacje do filmu.Zwiastun z kolei można obejrzeć tu:

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!