Portal Filmweb zaprasza na czwarte spotkanie 25 i 26 września w Warszawie w kinie Iluzjon.

Czwarta edycja warszawskiego festiwalu Filmweb Offline odbędzie się w dniach 25 - 26 (piątek i sobota) września 2009. Będzie to kolejne spotkanie w realu użytkowników portalu Filmweb. Jak co roku będą wyjątkowe pokazy z klasyki Filmoteki Narodowej – to w piątek, a w sobotę obejrzymy przedpremierowe hity, których tytuły już niedługo będą znane. Będą to pokazy otwarte.

Wszystkie seanse odbędą się w Iluzjonie w Filmotece Narodowej, a wstęp na seans jak zwykle będzie kosztował tylko 5 zł.

Sobotni wieczór to również zamknięta impreza z filmowymi konkursami. Aby wziąć w niej udział trzeba wpisać się na listę, która znajduje się na tej stronie www.filmweb.pl.
Natomiast osoby spoza Warszawy zapraszamy także na tę stronę http://gfx.filmweb.pl. Znajdziecie tu listę miejsc noclegowych, które będą czekać na uczestników zjazdu. Proponuję również zapoznanie się z regulaminem Filmweb Offline, który znajdziecie także na www.filmweb.pl.
Organizatorzy zapraszają do zapisów i obiecują podać wkrótce znacznie więcej informacji.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!