W Boże Narodzenie w telewizji nie zabraknie świątecznych hitów. Sprawdźcie, jakie filmy i programy będziecie mogli obejrzeć 24, 25 i 26 grudnia.

24 grudnia 2011:


TVP 1 proponuje wysłuchanie koncertu wigilijnego "Kolędy od serca" (17.40) podczas którego wystąpią m.in.: Ewa Bem, Urszula Dudziak, Monika Kuszyńska, Urszula, Andrzej Piaseczny, Seweryn Krajewski, Ryszard Rynkowski. Młodsi widzowie mogą obejrzeć film animowany: "Bob budowniczy i niezapomniane święta Bożego Narodzenia" (18.30). O godz. 20 Jedynka proponuje orędzie bożonarodzeniowe Prymasa Polski abp Józefa Kowalczyka, a po nim komedię "Ojciec panny młodej II" (20.05) w której występują m.in.: Steve Martin, Diane Keaton. O 21.50 rozpocznie się transmisja pasterki z Bazyliki św. Piotra w Watykanie.

TVP 2 proponuje "Koncert bożonarodzeniowy z Bazyliki Mariackiej" (18.40), a o 20 polską komedię "Zróbmy sobie wnuka". W ramach premiery pokazanie zostany: "Salon piękności" (21.40) z Queen Latifah i Kevinem Baconem oraz "Drugie podejście" (23.05).

Więcej o "świątecznych" filmach przeczytasz w serwisie Telemagazyn.pl

TVN proponuje wigilijny wieczór z komedią romantyczną. Na początek o godzinie 20 w filmie "Holiday" zobaczymy Cameron Diaz, Kate Winslet, Juda Law i Jacka Black. O godzinie 22.45 pokaże natomiast "To właśnie miłość", w której zagrali: Hugh Grant, Keira Knightley, Bill Nighy, Colin Firth, Liam Neeson oraz Emma Thompson.

Polsat w Wigilię o 19.45 wyemituje kultowy w świątecznym czasie film "Kevin sam w Nowym Jorku". Tuż po tym megahicie obejrzymy komedię obyczajową "Wesołych Świąt" (22) z Dannym DeVito i Matthew Broderickiem, a o 00.20 musical Dreamgirls z Jennifer Hudson oraz … Beyonce.

25 grudnia 2011:W TVP1, o 17.45 zobaczymy program świąteczny z udziałem popularnych polskich kabaretów: kabaret Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz kabaret Ani Mru Mru. W paśmie wieczornym będzie można obejrzeć przebój "Piraci z Karaibów. Na krańcu świata" (20.20) czyli przygody niestrudzonego kapitana Jacka Sparrowa i jego druhów.

TVP2 pokaże film familijny "Święty Mikołaj" (10.50) oraz komedię "Underdog- Superpies" (14.40). O 16.05 w świątecznym wydaniu "Szansy na sukces" wraz z zespołem Mazowsze kolędować będą m.in.: Katarzyna Zielińska, Anna Dymna, Piotr Polk czy Sambor Czarnota. O 18.40 przed ekranem telewizora zasiądą zapewne fani przygód Franka Golasa. Wtedy to TVP2 pokaże pierwszą część filmu "Jak rozpętałem II wojnę światową". O godz 20.15 w świątecznym programie „Między nami Polakami” prowadzonym przez Małgorzatę Kożuchowską i Tomasza Karolaka, znani rodacy, którzy porozmawiają o rodzimych zwyczajach. Wśród gości zobaczymy m.in. Małgorzatę Ostrowską, Macieja Maleńczuk, Krzysztofa Cugowskiego, Stanisława Soykę czy prof. Jerzego Bralczyka. O 21.35 będzie premiera filmu sensacyjnego "Angielska robota", a o 23.30 zobaczymy thriller "Mordercza rozgrywka" z Christopherem Lambertem w roli głównej.

Polecamy film ze "świątecznym" klimatem: "Mikołajek"


TVN proponuje popularne animacje: „Grinch: Świąt nie będzie” (13.10), „Kung Fu Panda: Święta, święta i Po” (20.40) oraz „Pada Shrek” (21.10). Wcześniej, bo o godz 20, najmłodszych widzów czeka premiera filmu animowanego "Madagwiazdka". Dla widzów - romantyków stacja proponuje film "William i Kate" (21.30) czyli historię miłosną księcia Williama oraz Kate Middleton.

Polsat w pierwszy dzień Świąt stawia na filmy animowane: "Smocze Wzgórze” (8.35), "Epoka lodowcowa: Mamucia Gwiazdka” (20.20), "Roboty" (20:50). O 22.35 kino dla nieco starszych widzów - film kostiumowy „Hrabia Monte Christo”.

26 grudnia 2011:


TVP1 wyświetli miniserial „El Dorado” (15:15) o poszukiwaniach złotego miasta Inków oraz "Dlaczego nie?" - komedię romantyczną na podstawie książki Katarzyny Grocholi. O godz 22:05 mocne kino i film sensacyjny "Bestia".

TVP2 przygotowało dwie premiery filmów: "Koń świętego Mikołaja" (10.40) oraz western z 1965 r. "Kasia Ballou" (12.20). O 18.45 będzie miała miejsce emisja drugiej części "Jak rozpętałem II wojnę światową". O godz. 21.30 w TVP2 możemy obejrzeć spektakl kabaretowy „Smuteczek, czyli ostatni naiwni“ w reżyserii Macieja Stuhra.

Świąteczny hit: "Zły Mikołaj"


TVN proponuje filmy „Charlie i fabryka czekolady” (14.50) z Johnny Depp’em i „Elf” (11.30) z Willem Farrelem. Stacja pokaże również komedię wyreżyserowaną przez Juliusza Machulskiego: "Vabank” (8.00) z niezapomnianym ojcem reżysera - Janem Machulskim w roli głównej a także "Jaś Fasola: Nadciąga totalny kataklizm" (13:05)

W Polsacie dzieci będą mogły obejrzeć drugą część "Smoczego Wzgórza". Stacja wyświetli także film "Kevin sam w domu - po raz czwarty". O godz. 20.05 obejrzymy film fantasy "Eragon" z Jeremy Irons i John Malkovichem, natomiast o 22.10 western "Szybcy i martwi" z świetną rolą Sharon Stone.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!