Czy dr Krzysztof Frankenstein poprowadzi miasto do lepszej przyszłości? Czy dr Krzysztof Frankenstein poprowadzi miasto do lepszej przyszłości?

Czy dr Krzysztof Frankenstein poprowadzi miasto do lepszej przyszłości?

W wyniku fałszerstwa wyborczego w Sławnie woj. zachodniopomorskim w niedzielę odbyły się ponowne wybory burmistrza miasta. Został nim dr Krzysztof Frankenstein.

Wyboru dokonywano między dwoma kandydatami. Startował dotychczasowy burmistrz Mirosław Bugajski i jego kontrkandydat dr Krzysztof Frankeistein. Frekwencja wyborcza wyniosła około 50 procent; na Mirosława Bugajskiego oddano 588 głosów, a na Frankensteina 637 głosów. Dodając 171 głosów z innych okręgów Krzysztof Frankenstein zwyciężył z przewagą 220 głosów. Tak więc murmistrzem Sławna zostaje Krzysztof Frankenstein.

- Życzę nowemu wybranemu burmistrzowi jak największych sukcesów w zarządzaniu miastem. Mam nadzieję, że będzie to owocna praca, która przyniesie naszej małej społeczności chlubę i rozwój na płaszczyźnie społecznej, gospodarczej i kulturalnej. Mamy nadzieję, iż współpraca z działem promocji Urzędu Miasta doprowadzi do tego, że Sławno stanie się bardziej znane, co wpłynie na polepszenie naszych warunków materialnych, społecznych i czysto ludzkich - mówi jeden z czołowych oponentów poprzedniego burmistrza Bogusław Migel.
Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!