We Frankfurcie rozpoczęły się Targi "Christmasworld", najważniejsze wydarzenie branży dekoratorskiej. Targi odbywają się zawsze w końcu stycznia, są największym światowym spotkaniem dekoratorów, producentów i handlowców tej branży.

Frankfurckie Targi "Christmasworld" to wiodąca impreza targowa dekoratorów, w tym roku targi trwają od 30 stycznia do 3 lutego. Obok nich równolegle odbywają się pokrewne targi branżowe: "Paperworld" i "Creativeworld". Tego roku trio targowe zgromadziło łącznie 2 885 wystawców z 63 krajów świata, w 16 halach, na powierzchni 215 tys. metrów kwadratowych. Prym w tej branży wiodą Chińczycy, Włosi, Niemcy i naturalnie Polacy. Polska bierze udział w targach "Christmasworld" od 2007 roku.
W tym roku w branży ozdób choinkowych Polskę reprezentuje ponad 40. wystawców. Szczególnie w tej branży wyróżniają się firmy: "Jumi" z Pabianic, Fabryka Bombek ze Staszowa i "MAG - Gorzelak i Jasiński" z Piły.
"Christmasworld" to najważniejsze targi ozdób świątecznych, okolicznościowych, dekoracji wystaw, dekoracji pomieszczeń i ogrodów. Prezentowane są tu akcesoria i ozdoby: ślubne, urodzinowe, jubileuszowe, sztuka florystyczna i wszystko inne co jest związane z potrzebami upiększania naszego otoczenia. Przewiduje się, że targi odwiedzi w tym roku ponad 30 tysięcy zainteresowanych oraz specjalistów branży dekoratorskiej.


Portfel

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!