Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza na występ grupy artystycznej z Pekinu "Chiński głos wśród złotej jesieni".

Gala odbędzie się w sobotę 3 października o godz. 19.00 w auli Auditorium Maximum UJ. To już druga gala świąteczna w tym roku, po Chińskim Nowym Roku.

Bezpłatne wejściówki na koncert:
Można odbierać w Instytucie Konfucjusza w Krakowie ul. Radziwiłłowska 4 od poniedziałku 28 września w godzinach 13:00-15:30 (do środy) i 13:00-18:00 (czwartek-piątek) ilość wejściówek jest ograniczona.

W programie koncertu nie zabraknie utworów ludowych, piosenek popularnych. Niewątpliwą atrakcją będą tańce ludowe, które zwykle zachwycają podczas występów polską publiczność. W występie nie zabraknie pokazów mistrzów kungfu. Nowością będą pokazy opery pekińskiej - ze słynnymi fagmentami "Pijana konkubina" oraz "Pijaczek i małpka".

Termin: 03.10.2015 godz. 19:00
Miejsce: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!