Eska Music Awards 2009 Eska Music Awards 2009

Eska Music Awards 2009 (© x)

W piątek, 24 kwietnia, w Hali Sportowej w Łodzi odbędzie się gala Eska Music Awards. Już po raz ósmy, artyści z Polski i zagranicy odbiorą nagrody przyznawane przez słuchaczy Radia Eska oraz Eska Rock.

Koncert poprowadzi wokalista zespołu Feel - Piotr Kupicha oraz Kinga Zdrojewska z Radia Eska.

Polskie gwiazdy, które wystąpią na Eska Music Awards 2009 to: Edyta Górniak, Feel, Tatiana Okupnik, Sylwia Grzeszczak & Liber. Nominowani, którzy pojawią się na gali: Kasia Wilk, Liber, Łukasz Zagrobelny, Video & Ania Wyszkoni, Patrycja Markowska, Iwona Węgrowska, Manchester, Stefano Terrazzino.

Zagraniczne gwiazdy, które wystąpią: Matt Pokora, Morandi, Inna, Guru Jose Project, Josef Hedinger, Katerine, Jay Delano, Nexx, Basic Element, Queensberry, Akcent, Danny & Sasha Strunin, Neo, Ola. Niespodzianką będzie łączenie na żywo z Katy Perry, Lady GaGą oraz z The Killers.

Na scenie pojawią się również gwiazdy Telewizji Polsat. Prowadzący magazyn "Się kręci": Agnieszka Popielewicz i Maciej Rock, zwycięzca IV edycji "Jak Oni śpiewają" Artur Chamski oraz Jacek Kaczyński, dyrektor Polsat Play, prowadzący program "Hard Rock Weekend".

Można jeszcze kupić bilety w cenie 60 zł (miejsca stojące) oraz 110 zł (miejsca siedzące). Zapraszamy więc do Łodzi.

Impreza będzie transmitowana w piątek, o godz. 20.00, przez Telewizję Polsat.


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!