(© Logo)

Wbrew deklaracjom i przypuszczeniom, gala MTV Europe Music Awards 2011 nie odbędzie się w Warszawie. Stolica musi poczekać jeszcze rok na swoją szansę.

Jeszcze w piątek serwisy informacyjne podawały Warszawę jako lidera wśród kandydatów na gospodarza gali. Impreza miała się odbyć na Stadionie Narodowym. Niestety, popołudniu 10 stycznia centrala telewizji MTV przysłała informację, że w tym roku nasza stolica gospodarzem nie będzie. Jednym z najważniejszych powodów był termin oddania Stadionu Narodowego. Jest dość zbliżony do terminu gali, która ma się odbyć w listopadzie, więc organizatorzy nie mieliby okazji sprawdzenia, jakie są faktyczne możliwości areny.

Warszawa może znowu startować w konkursie w przyszłym roku, po organizacji kilku dużych imprez w obiekcie. - Takie imprezy mają się odbyć za kilka miesięcy, a decyzję producenci gali musieli podjąć już teraz - powiedziała tvn24 Katarzyna Ratajczyk, dyrektor miejskiego biura promocji.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!