Gala zawodowa K-1 „Bitwa pod Legnicą” jest jednym z ośmiu turniejów eliminacyjnych do Finału Grand Prix Russia Open K-1 rozgrywanego w Moskwie. W piątkowy wieczór odbyło się oficjalne ważenie.

Gala zawodowa K-1 „Bitwa pod Legnicą” jest jednym z ośmiu turniejów eliminacyjnych do Finału Grand Prix Russia Open K-1 rozgrywanego w Moskwie. Do tej pory turnieje eliminacyjne odbywały się w Rosji i krajach byłego Związku Radzieckiego. Organizator po raz pierwszy zwrócił się do Polski z propozycją zorganizowania jednej z eliminacji w naszym kraju. Było to efektem wygranego w 2012 roku Turnieju Grand Prix Russia Open K-1 przez zawodnika Olimpu Legnica Pawła Biszczaka.
Walki rankingowe:
Waga 86 kg K-1 Jarosław Zawodni (zawodowy Mistrz Polski w K1) - Grzegorz Lenart (Wielokrotny Mistrz Polski, Najlepszy zawodnik K1 RULES II Edycji Ligi K1-Rules, Zdobywca Pasa Irlandii i Irlandii Północnej. Brązowy medalista Mistrzostw Europy 2012 w formule K1)
Waga 65 kg K-1 Artem Voskoboynikov, Białoruś (Mistrz BMAF, zawodowy Mistrz Europy) – Artur Maściuch
Waga 75 kg Marcin Angiel – Paweł Biszczak (Mistrz Europy K-1 federacji WKN 2012, Mistrz Europy K-1 federacji UPKA 2011, Mistrz Polski K1 2010, 2012, siedmiokrotny Mistrz Polski w karate Kiokusin. Paweł Biszczak Mistrzem Europy Lisbona 2012, Paweł Biszczak wygrywa Grand Prix Russia Open K-1 2012)
Walka o pas Międzynarodowego Mistrza Polski kat. wagowa 65 kg
Sergei Lipinetc, Rosja – Eliasz Jankowski, Polska (Zawodowy Mistrz Świata WKN )
Walki rankingowe:
Waga 86 kg Dawid Kasperski – Andrei Toft, Rosja
Waga 91 kg Ivan Pentka, Rosja – Mateusz Hiki
Eliminacje K-1 do Finału Grand Prix Russia 2013
Walka o pas Międzynarodowego Mistrza Polski kat. wagowa 75 kg
Denis Rayko – Białoruś, Europe Cup medalist on muay thai - Wojciech Wierzbicki - Polska

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!