Do sieci trafił film z wczorajszego monitoringu al. Hallera w Gdańsku. Widać, jak jadący w stronę Brzeźna samochód wręcz taranuje pieszego na zebrach. Obok szedł patrol policyjny.

Jest to jedno z bardziej niebezpiecznych przejść dla pieszych w Gdańsku. Często dochodzi tu do potrącenia pieszych. Czasami piesi są sami sobie winni, bo wchodzą na przejście tuz przed samochodem. Tym razem było inaczej.

Na filmie widać, jak mężczyzna podchodzi do przejścia, rozgląda się. Na przeciwległym pasie samochody zatrzymują się, by przepuścić pieszych, w tym umundurowany patrol policji. I to był błąd poszkodowanego.

Gdy pieszy jest już na pasach, w kadr wjeżdża z dużą prędkością chevrolet..., skutki są opłakane. Klient leci kilka metrów jak worek kartofli. Policjanci spokojnie podchodzą do poszkodowanego.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: