Czekamy na nią z upragnieniem… Niby już zawitała, ale cały czas nam jej brakuje… Mowa o jednej z ulubionych przez dzieci pór roku - o zimie, oczywiście! Szaleństwo na sankach, łyżwy, lepienie bałwana, walka na śnieżki - to ulubione atrakcje, nierozłącznie związane z mrozem i śniegiem. W nadchodzący weekend na trochę inne zabawy z zimą, a właściwie na jej poszukiwanie, zaprasza starszych i młodszych gdańskie centrum nauki!

W sobotę i niedzielę (16 i 17 stycznia) Centrum Hewelianum będzie zachęcać do zimowej zabawy, podczas której nie marzną uszy i nie trzeba być ciepło ubranym. Koniecznie są jednak inne elementy: kreatywność, chęć odkrywania
i nastawienie na dobrą zabawę!

Jednym z zadań podczas weekendowych atrakcji będzie stworzenie bajkowego, śnieżnego krajobrazu przy użyciu masy solnej. Pomysłowość i wyobraźnia będą premiowane - autorzy dziesięciu najpiękniejszych prac z każdego dnia, otrzymają wyjątkowe kalendarze 2016 Centrum Hewelianum.

Na Uczestników czeka także rodzinna zabawa w formie zagadek, krzyżówek i podążania tropem zwierząt.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, gdzie tak naprawdę mieszka niedźwiedź polarny, słoń morski czy pingwin Adeli będzie miał wyśmienitą okazję, aby z równika, razem z animatorem Centrum Hewelianum, wyruszyć ich tropem!

Zabawy w ramach Poszukiwania zimy odbywają się w trybie ciągłym, w godz. 10:00-16:00.

(mat. pras.)

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!