(© AIP)

Komputerowo wygenerowana twarz króla popu pojawiła się w filmie dokumentalnym poświęconym obsesji Michaela na temat jego wyglądu. Jackson przez niemal 30 lat przeszedł około 100 operacji plastycznych.

Michael Jackson swoją przemianę rozpoczął od zmiany nosa, następnie wielokrotnie wstrzykiwano mu botoks, operowano nos, zmieniano podbródek, powiększano usta i bielono skórę. Każdy z tych zabiegów pozostawiał wyraźne ślady, a efekt, niestety, był coraz gorszy.

Michael Jackson zmarł w 2009 roku w swojej rezydencji. Dziś miałby 57 lat. Nagrał 10 albumów studyjnych, kochały go miliony. Zasłynął także z oryginalnego stylu tańca scenicznego. Od 1988 do 2005 roku Jackson mieszkał w swojej posiadłości w Kalifornii, zwanej Neverland Ranch.

Zobacz także: Nietypowy kierunek studiów na uczelni w Vancouver. Studenci będą badać fenomen Cristiano Ronaldo (wideo)

źródło:AIPWydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!