Popełniony błąd w życiu nie powinien eliminować człowieka ze społeczeństwa. Zasądzona kara powinna pozwolić do niego powrócić. W ośrodkach resocjalizacyjnych prowadzi się szereg działań, mających na celu ułatwienie tego powrotu. Oto jeden z przykładów.

Taki tytuł nosiło przedstawienie jakie 20 czerwca zaprezentowali najmłodszej widowni wychowankowie Zespołu Placówek Resocjalizacyjnych w Brzegu Dolnym.

Dzieci z przedszkola i Szkoły Podstawowej w Godzięcinie, bo do nich przyjechał zespół, miały okazję zobaczyć bohaterów z przeróżnych znanych bajek.

Występ dla tak wymagającej widowni, składającej się jedynie z małych dzieci, które są najlepszymi ekspertami w dziedzinie bajek, był dla wychowanków w wieku od 13 do 17 lat ogromnym wyzwaniem.

Z niemałą tremą na scenie pojawili się Kopciuszek-Kamil, Pszczółka Maja-Maciej, Czerwony Kapturek-Konrad, cztery krasnale: Adrian P., Adrian L., Przemek H. i Grzegorz, Królewna Śnieżka-Marcin, Kubuś Puchatek-Mateusz, Calineczka-Dawid, Czarownica-Przemek M., Biedronka-Pani Marta, Pipi Langstrumf-Pani Martyna oraz Dziadek-Oskar.

Wszyscy otrzymali gromkie brawa i uśmiech na twarzach maluszków, który był dla wychowanków placówki największą nagrodą.


Odpocznij i posłuchaj świergotu ptaków.

Znajdź nas na Google+

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!