Policjanci z KMP w Gliwicach spełnili marzenie 12. letniego chłopca, który podczas wakacji został potrącony, na oznakowanym przejściu dla pieszych, a jego rower został zniszczony podczas wypadku.

Z reportażu o Grzesiu zamieszczonym w tygodniku „Nowiny Gliwickie”, policjanci dowiedzieli się, że marzy on o nowym rowerze i postanowili to marzenie spełnić.

Na nowy jednoślad dla Grzesia złożyła się kadra kierownicza KMP Gliwice: komendant miejski nadkom. Marek Bajcer wraz ze swoimi zastępcami.

Naczelnicy wydziałów, komendanci poszczególnych komisariatów, policyjny kapelan oraz oficer prasowy.

Przedstawiciel Policji, oficer prasowy nadkom. Marek Słomski, odwiedził Grzesia w jego domu w Gierałtowicach i w imieniu darczyńców wręczył prezent.

Rower, zgodnie z przepisami, został wyposażony w odpowiednie oświetlenie oraz dzwonek.

Dokupiono też kask. Bidon podarował policjant sportowiec, który bierze udział w biegach ekstremalnych.

12-latek był zaskoczony i bardzo szczęśliwy.

Wcześniej funkcjonariusze Policji gliwickiego garnizonu wzięli udział w charytatywnym meczu (i nawet w nim zwyciężyli), podczas którego zbierano pieniądze na leczenie nastolatka.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!