(© Bartek Syta/Polskapresse)

Roman Giertych skrytykował "GPC" za prowokację, jaką przeprowadziła wobec prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku. Określił ją zachowaniem niemoralnym.

"Oszukano sędziego sądu okręgowego, zrobiono mu świństwo. To nie jest sankcjonowane karnie, ale w moim przekonaniu świadczy o tym, że tabloidy czują się już kompletnie bezkarne"- powiedział dzisiaj Giertych w rozmowie z TOK FM.

Sławny adwokat wykorzystał oczywiście to wydarzenie do ataku na media. Zarzucił im, że próbują odgrywać rolę nadwładzy wykonawczej oraz sądowniczej.

Dzwoni asystent Arabskiego do sędziego... Udana prowokacja "GPC"


Kiedy Giertych został pełnomocnikiem Michała Tuska, jedną z pierwszych rzeczy jaką uczynił było złożenie pozwów przeciwko niektórym mediom.

Stanowisko zaprezentowane przez Giertycha prezentuje również sam bohater akcji "GPC"- prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku. Twierdzi, że padł ofiarą manipulacji.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!