6 6

6.09. na scenie Starej Fabryki Drutu w Gliwicach wystąpią m.in.: Bob One & Bas Tajpan, Zeus, Kali, Paluch, Skorup, DJ Hopbeat czy PHFNG

Zeus, Kali i Paluch, Bob One i Bas Tajpan czy Skorup i DJ Hopbeat – to tylko część artystów, którzy już w sobotę, 6.09., pojawią się w Gliwicach. Wszystko w ramach Silesia Hip-Hop Festivalu. Na 7.09. zaplanowano też bezpłatne warsztaty

Już w sobotę, 6 września, o godz. 19 w Gliwicach rusza Silesia Hip-Hop Festival. Na scenie Starej Fabryki Drutu wystąpią reprezentanci Śląska i Zagłębia. Obok nich zobaczymy również kilku czołowych zawodników polskiej sceny rapowej. W sobotnim line-upie znaleźli się bowiem: Bob One & Bas Tajpan, Kali, Paluch, Zeus, Skorup, PHFNG, Kamel, Styl V.I.P., Taps, DJ Totenton, DJ Hopbeat i – w roli prowadzącego – DJ Roka. Trzech ostatnich w niedzielę, 7 września, wcieli się w rolę nauczycieli DJingu. Tego samego dnia bezpłatne warsztaty beat boxu proponuje Minix. Na break dance zaprasza za to Jeziorskiee.– Jednego dnia, w jednym miejscu zgromadzimy najlepszych artystów polskiej sceny hip-hopowej. I to w miejscu nie byle jakim, bo Stara Fabryka Drutu tworzy klimat naprawdę niepowtarzalny. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że w kolejny weekend czeka nas jedno z najlepszych wydarzeń na festiwalowej mapie Polski – komentuje Marcin Kalinowski, jeden z organizatorów imprezy.

Bilety w cenie 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu imprezy do nabycia w następujących gliwickich punktach: w Salonie Wydawniczym Czas przy ul. Zwycięstwa 1, w Brick City Hip-Hop przy ul. Dworcowej 50 oraz w Ganja Mafia Shopie przy ul. Barlickiego 15. Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku (kliknij, aby przejść). Partnerem festiwalu jest wydawnictwo muzyczne MaxFloRec, które pojawi się na terenie imprezy ze stoiskiem MaxFloSklepu. Przy okazji koncertów będzie więc można zaopatrzyć się w płyty występujących artystów, związane z nimi bluzy, T-shirty, bandany i muzyczne gadżety.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!