Mario Goetze spotka się ponownie ze swoim trenerem z Dortmundu, Juergenem Kloppem? Niedawno niemieckie media donosiły o możliwości powrotu pomocnika Bayernu do Borussii, tymczasem brytyjska prasa widzi Niemca w barwach Liverpoolu, którym kieruje właśnie Klopp.

Zamiast Dortmundu, Mario Goetze może obrać kurs na Anglię. Według tamtejszych mediów, 23-letniemu pomocnikowi intensywnie przygląda się Liverpool. Transfer zawodnika Bayernu Monachium na Anfield oznaczałby ponowne spotkanie piłkarza z Juergenem Kloppem. Jeśli  Goetze zdecyduje się na przeprowadzkę, niewykluczone, że jego klubowym kolegą zostanie Wojciech Szczęsny. Według "Corriere dello Sport", "The Reds" planują sięgnąć po polskiego bramkarza, jeśli Roma nie wykupi go z Arsenalu.

Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!