Ośrodek Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Kobiet "Miej marzenia", zapraszają o godzinie 17 w sobotę 19 marca 2011 roku, na wieczór teatralny "Galeria Kobiet".

Górowski Ośrodek Kultury wraz z Stowarzyszeniem Kobiet "Miej marzenia", pochodzącym z sąsiadującego miasta Lidzbarka Warmińskiego, zapraszają w sobotę 19 marca 2011 roku, na wieczór teatralny pt. "Galeria Kobiet", który rozpocznie się o godzinie 17.

W przedstawieniu pojawi się galeria kobiet: smutne i wesołe, szczere i przebiegłe, rozważne i romantyczne, łagodne i porywcze, serdeczne i ironiczne, jednakże całkowicie kobiece. Goście będą mieli możliwość obejrzenia występów "Teatru jak marzenie", który zaprezentuje strofy: Gałczyńskiego, Grodzieńskiej, Hemara, Tuwima i Ujejskiego.

Po spektaklu przewidziane spotkanie z aktorkami przy herbatce.

Wstęp wolny!

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!