Znana z telefonów Nokii gra Snake powróci. Snake Rewind pojawi się 14 maja na smartfony z iOS, Androidem i Windows Phone. Stworzy ją Taneli Armanto, twórca oryginalnej wersji na telefony.

14 maja Taneli Armanto i Rumilus Design zaprezentują grę Snake Rewind. Program będzie dostępny na smartfony z Androidem, iOS i Windows Phone - podaje Guardian.

Gra Snake pojawiła się w latach 70. Wersję dla telefonów komórkowych stworzył w 1997 r. Taneli Armanto, inżynier pracujący w Nokii. Pojawiła się ona początkowo w modelu 6110. Później mogliśmy w nią zagrać również na innych telefonach fińskiego producenta (m.in. 3210 i 5110). Swą niezwykłą popularność zawdzięcza jednak kultowej Nokii 3310, która trafiła na rynek we wrześniu 2000 r.

Czytaj także: Apple idzie na wojnę ze Spotify. Gigant podjął zakulisowe działania przeciwko szwedzkiemu serwisowi?


Nowe wersje "Węża" pojawiały się już w Google Play i iTunes Store, tym razem będziemy mieli do czynienia z produktem, przy którym pracował twórca oryginalnej gry.


Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!