Uroczystą galę rozdania prestiżowych nagród Grammy poprowadzi już po raz czwarty legendarny raper LL Cool J. Powiększyła się także lista gwiazd, które wystąpią podczas tegorocznego wręczenia złotych gramofonów.

Wiemy już na pewno, że galę Grammy 2015 poprowadzi raper LL Cool J. Amerykański artysta jest nie tylko muzykiem, ale także aktorem, który zagrał m.in. w filmie "Aniołki Charliego". Uroczystą galę poprowadzi już po raz czwarty.

Poznaliśmy także artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznego wręczenia nagród. Common i John Legend zaprezentują na scenie nominowaną do Oscara piosenkę "Glory". Publiczność rozgrzeją także Miranda Lambert, Sam Smith i Pharrell Williams.

Zobacz także: Eddie Murphy nagrał utwór reggae. Posłuchajcie piosenki Oh Jah Jah (muzyka)

O tegoroczną statuetkę złotego gramofonu powalczą m.in. Taylor Swift, Beyonce, Pharell Williams, Miley Cyrus, Katy Perry oraz Iggy Azalea.

Tegoroczna 57. gala wręczenia nagród odbędzie się 8 lutego.źródło:AIP, CNN Newsource/x-news

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!